25 kişilik, tamamen iş zekası sektörüne odaklı ekibiyle hizmet veren BI Technology, QlikView’in Türkiye tek distribütörü olup, bugün Türkiye’nin önde gelen kurumlarında QlikView İş Zekası Platformuyla eğitim, danışmanlık, anahtar teslim proje, ve teknik destek gibi konularda hizmet sunmaktadır.

Teknik Destek politikamıza göre, Qlikview bakım anlaşmasına sahip olan müşteriler, sözleşmede belirlenen süre boyunca teknik destek hizmetlerinden yararlanabilmektedirler. Altyapı ve konfigürasyon problemlerinden, yazılımda olduğu rapor edilen hatalara, fonksiyonalite bazlı problemlerden güncellemelerde ki hata düzeltmelerine kadar geniş bir yelpazede teknik hizmet veren BI Technology, iş akışını olumsuz yönde etkileyecek teknik ve teknolojik sorunlara yapıcı çözümler sunmaktadır.

Teknik Destek hizmetlerimizden yararlanmak için bize telefon ya da Destek Portalımızdan ulaşabilirsiniz. TeamViewer ve GoToMeeting teknolojileri ile uzaktan bağlantı kurarak çözülemeyen sorunlarda, yerinde teknik destek ile hizmet vermekteyiz. Bunun yanı sıra gerekli gördüğümüz durumlarda, ana firmaya kayıt açarak müşterilerimize kesin çözümler sunmaktayız.

Teknik Destek Kapsamındaki Hizmetlerimiz:

Kurulum Desteği: – QlikView Server ve Desktop kurulum hizmetleri. Lisans: – Kurulum sonrası müşteri lisansı veya test server lisansı tanımlama hizmetleri -Server’ı taşıma, değiştirme veya yenileme gibi durumlardan sonra lisans tanımlama hizmetleri Versiyon: -QlikView desktop, server ya da test server versiyon yükseltme hizmetleri -Projelerde versiyon uyumsuzluğu kaynaklı sorunların çözümleri Fonksiyonalite: -Projelerin tasarlandığı ya da beklendiği gibi çalışmadığı durumlarda fonksiyon bazlı sorunların çözümleri

Destek Kanalları:

Telefon Desteği: 0212 213 15 00 Pazartesi-Cuma 09.00-18.00 arasında teknik destek ekibimizle iletişime geçebilirsinizDestek Portalı: http://support.bitechnology.com/ adresinden Teknik Destek sistemimize kayıt olarak, teknik problemleriniz için kayıt açabilirsiniz. Uzaktan Bağlantı Sistemi: GoToMeeting / Teamviewer teknolojilerini kullanarak, sisteminize bağlanan ekibimiz uzaktan teknik destek hizmeti vermektedir.