25 kişilik, tamamen iş zekası sektörüne odaklı ekibiyle hizmet veren BI Technology, QlikView’in Türkiye tek distribütörü olup, bugün Türkiye’nin önde gelen kurumlarında QlikView İş Zekası Platformuyla eğitim, danışmanlık, anahtar teslim proje, ve teknik destek gibi konularda hizmet sunmaktadır.

QlikView İş Zekası Platformunun, günümüz koşullarına çok daha uygun olan implementasyon süresi, teknik destek kolaylığı, kullanılabilirlik oranının yüksekliği, iş zekası sektöründe patentli ve inovasyon tabanlı teknolojileri gibi konular, BI Tecnology’nin bu sektörde çok hızlı büyümesinin en önemli nedenleri arasında değerlendirilmektedir. Ekibimizin hayata geçirdiği tüm projeler, modelleme, ETL, Veri ambarı/datamart oluşturma, OLAP, operasyonel raporlama, Dashboard, kurumsal karne gibi konulardaki tecrübemizi üst düzeye taşıyan önemli bir etken olmuştur.

Danışmanlarımızın Uzmanlıkları

Oldukça kapsamlı deneyime sahip olan danışmanlarımız, her ölçekteki ve farklı sektörlerdeki müşterilerimizde QlikView projeleri gerçekleştirmişlerdir. QlikView projelerinde danışmanlarımızın üstlendiği roller aşağıda belirtilmiştir.