Fortune 500 – İş Zekası Veriyi Stratejik Avantaja Dönüştürüyor

Dijital dönüşüm süreçlerinde verilerinize daha iyi, hızlı ve çok boyutlu bakarak karar destek süreçlerinizin çevikliğini artırmak artık olmazsa olmaz bir koşul durumuna geldi. Fortune 500 özel sayısında BI Technology Teknik Satış Lideri Ömer Çıtak ”İş Zekası Veriyi Stratejik Avantaja Dönüştürüyor” yazısı ile bu değişim yolculuğunda iş zekasının önemini anlatıyor.

Haberin tamamı için tıklayın

Tele.com.tr Dergisi – Ömer Çıtak Röportajı

Tele.com.tr dergisinin Nisan sayısında Teknik Satış Lideri Ömer Çıtak “Dünyanın değişen ve gelişen koşullarına uyum bütün kuruluşlar için varoluşsal bir nitelik taşımaktadır. Bu yıkıcı değişime ayak uyduramayan kuruluşlar ciddi tehdit altındadır. Verilerinize daha iyi, hızlı ve çok boyutlu bakarak karar destek süreçlerinizin çevikliğini artırmak, artık olmazsa olmaz bir koşul durumuna geldi. Bu değişim rüzgârından iş…

Details

Assan Hanil Stratejik kararları Qlik ile alacak. BThaber ‘in 1119. sayısında Assan Hanil Bilgi İşlem Müdürü Ediz Sarıkaya, Qlik ile hayata geçirecekleri yeni projeleri anlattı.

Assan Hanil stratejik kararları Qlik ile alacak

Otomotiv yan sanayi alanında faaliyet gösteren Assan Hanil, saha operasyonlarından gelen verileri analitik ortamda işlemek ve firma bünyesinde takip edilen 84 adet performans gösterge raporunu Qlik üzerinde hayata geçirecek. Assan Hanil Bilgi İşlem Müdürü Ediz Sarıkaya, hayata geçirecekleri yeni proje ile ilgili sorularımızı yanıtladı.

Röportajın tamamını okumak için tıklayın.

Sensormatic, Qlik ile süreçlerini daha verimli hale getirdi. 19 Haziran- 02 Temmuz tarihli BTHaber Gazetesinde Sensormatic CIO’su Asım Akın Qlik ile gerçekleştirdikleri projeyi anlattı.

Sensormatic, Qlik ile süreçlerini daha verimli hale getirdi.

Elektronik güvenlik alanında faaliyet gösteren Sensormatic, hem yönetimsel hem de operasyonel seviyede hızlı karar verebilme süreçlerini Qlik ürünleri ile hayata geçirdi. Sensormatic CIO’su Asım Akın, sorularımızı yanıtladı.

Röportajın tamamını okumak için tıklayın

Fortune500 dergisinin Temmuz sayısında, BITechnology Yönetici Ortağı Can Doğu’nun dijital dönüşümde verinin gücü ve iş zekasının artan önemini anlattığı yazısı yeri ile aldık.

Geleceğin iş zekası çözümlerini BI Technology uzmanlığıyla sunuyoruz. Verinin bilgiye dönüşümünü başarıyla gerçekleştiren ve bilgiyle yönetilen şirketler, verimliliklerini ve rekabet güçlerini de artırıyor. Qlik, iş zekası çözümlerinde dünya çapında iddialı ürünleriyle dikkat çekiyor. Qlik’in Türkiye distribütörü BI Technology yönetici ortağı Can Doğu, dijital dönüşüm ekonomisinde şirketlerin olmazsa olmaz çözümleri arasında yer alan iş zekası hakkında şu bilgileri verdi. Röportajın tamamını okumak…

Details

Fortune Dijital’in Mart sayısında Doğuş Müşteri Sistemleri Data, Analitik ve Müşteri Değer Yönetimi Direktörü Tunç Özcan sundukları hizmetleri, Qlik çözümlerinden elde ettikleri yararları ve hedefleri paylaştı.

Doğuş Müşteri Sistemleri, veri odaklı pazarlama için Qlik kullanıyor

ZUBİZU ve Rezervin gibi mobil alışveriş, ödeme ve rezervasyon uygulamalarının geliştiricisi Doğuş Müşteri Sistemleri (DMS), veri odaklı kişiselleştirilmiş üst düzey pazarlama hizmetleri sunmak amacıyla Qlik iş
zekası ve analitik çözümlerini tercih etti.

Röportajın tamamını okumak için tıklayın