Qlik, ardarda ikinci yılda da müşteri memnuniyeti ve performansı anketinde ilk sırada yer aldı.

Dünyanın en büyük bağımsız araştırma şirketi BARC’ın düzenlediği ankette; Qlik, art arda ikinci yılda da müşteri memnuniyeti ve performansı ile ilk sırada yer aldı. Ayrıca ‘’Ürün Memnuniyeti’’ ve ‘’Satın Almayı Düşündüğünüz Ürün ’’ kategorilerinde de ilk sırada yer aldı.

Haberi Qlik üzerinde izlemek için tıklayın

Qlik, Uzun Zamandır Beklenen Yeni Nesil Veri Görselleştirme ve Keşfi Uygulaması ‘’Qlik Sense’’in lansmanını gerçekleştirdi.

Qlik, İş birimlerinin hızlı bir şekilde interaktif görseller, raporlar ve kokpitler yaratmasını sağlayan basit sürükle/ bırak arayüzüne sahip, yeni nesil veri görselleştirme uygulaması ‘’Qlik Sense Desktop’’ın ücretsiz versiyonunu tüm kişisel ve iş birimi çalışanlarının kullanıma açtı.

Haberi Qlik üzerinde izlemek için tıklayın

Portekiz’in en büyük alkolsüz içecek şirketi Unicer, şirket iç görü sunu artıracak QlikView Platformunu hayata geçirdi.

Joana Oliveira, BI Team Leader Unicer ” QlikView iş yapış şeklimizde büyük fark yarattı. Kullanıcılar çok farklı veri kümeleri üzerinde insan beyninin düşünce hızında sorgu yapabiliyor ve veriler arasında istedikleri şekilde dolaşabiliyorlar. QlikView’un kolay kullanımı ile departmanlar ve çalışanlarımız arasında iletişimi arttırdı. Departmanlar arası şeffaflık sağlayarak giderlerimizi azalttı” dedi.

Haberi Qlik üzerinde izlemek için tıklayın

Taze El Yapımı Kozmetiğin öncüsü LUSH , şirket genelinde uyguladığı QlikView İş Keşfi Platformu kullanımı ile mağazalarının performansını ve karlılığını artırdı.

Lush Veri Servisi Yöntecisi ,Scott Silverthorn ‘’QlikView İş Keşfi Platformu kullanımı çok kolay ,özellikle farklı departmanlardaki her seviyede çalışanımızın kolayca kullanabilmesi seçimizde etkili oldu. Mağazalarımızın yönetimi için gerekli olan satış, stok ve personel verilerini tek bir ekranda görüntüleyebilmemiz şirketin anlık büyük resmini yansıtarak, doğru ve hızlı karar alabilme yeteneğinizi artırdı. Bugüne kadar geçirdiğimiz en kârlı…

Details

Qlik, art arda dördüncü yılda da Gartner’ın İş Zekası ve Analiz Platformu Raporunda liderler kategorisinde en üst sıralarda yer aldı.

Bu hizalama işaretleri; Qlik’in dört yıldır üst üste segmentinde koruduğu lider konumunu, kurumsal sürdürülebilirlik başarısını ve vizyon bütünlüğünü işaret etmektedir. Gartner Magic Quadrant Raporu, pazarda yer alan tedarikçi firmaların yıl bazında performanslarını göstererek ; hizmet , ürün satın almayı düşünen veya ortak arayan şirketlere karar alma aşamasında güvenilir kaynak oluşturmaktadır. Haberi Qlik üzerinde izlemek için…

Details

Ventana Araştırma Firması 2014 yılı Mobil İş Zekası Değer Endeksinde QlikView’u ” Hot Vendor” olarak duyurdu.

Ventana Müşteri Güvence Kategorisinde QlikView İş Zekası Platformu en üst sırada yer aldı.QlikView kullanıcıların her zaman, her yerde kendi veri ile etkileşim içinde olabilecekleri çekici bir mobil BI deneyimi sunuyor. Kullanıcılar beklenmeyen sorularının cevaplarını tüm veri üzerinde sorabildikleri ; dinamik analiz özelliği ve zengin görselliğe sahip QlikView aracılığıyla her yerde özgürce çalışabilmenin keyfini çıkarıyor. Haberi…

Details