Sürükle, bırak, görselleştir..

Bir analiz aracı düşünün ki, şirketteki her profildeki kullanıcı kendi raporlarını hazırlayabilsin ve dinamik kokpitler ile çok büyük veri kümelerindeki gizli kalmış bilgiye ulaşabilsin. Artık Qlik Sense ile bu mümkün. Qlik Sense, bireyler, departmanlar ve kurumlar için tasarlanmış devrim niteliğinde bir self-servis veri görselleştirme ve veri keşfi aracıdır.

Qlik Sense ile verinizi hızla görselleştirin, en ince ayrıntısına kadar sorgulayarak, anında bağlantıları ortaya çıkarın ve fırsatları her açıdan görün.

Ürün Turu Demo Talebi

Qlik Sense

Sürükle-Bırak görseller ile gizli kalanları ortaya çıkar

Patentli Qlik veri indeksleme motoru ve akıllı görsellerin kombinasyonu ile veri boyutları arasındaki tüm ilişkileri analiz edin. Geleneksel yaklaşımlarda ve klasik sorgu bazlı veri modellerinde gizli kalmış noktaları keşfedin.

Akıllı Arama ile üstün esneklik sağla

Nereden başlayacağınızdan emin değil misiniz? Sorun değil! Sadece “Akıllı Arama” alanına arayacağınız kelimeleri yazmaya başlayın. Anında, aramak istediğiniz veriler ile ilgili ipuçlarını, ilişkili ve ilişkinin dışında kalan tüm konuları net bir şekilde görün.

Tek bir uygulamada çoklu veri kaynaklarını keşfet

Qlik Sense çoklu veri kaynaklarına performanstan ödün vermeden geniş kapsamlı bakış açısı kazanın.

Herhangi bir cihazdan, her zaman ve her yerde analizlere ulaş

Günlük hayatınız devam ederken verinizden uzak kalmayın. Qlik Sense herhangi bir ek geliştirme yapmadan istediğiniz cihaza adapte olurken, siz analizlerinize masaüstü bilgisayarınızdan başlayıp, tabletinizden, akıllı telefonunuzdan devam edin.

Storytelling ile ortaya çıkan bulguları paylaş

Qlik Sense Storytelling özelliği ile analiz sonuçlarını görsel bileşenlerle paylaşın, takım arkadaşlarınızla iletişiminizi ve iş birliğinizi geliştirin.

Yönetilen (Governed) veri ile self-servis kullanımı kolaylaştır

BT’ye, stabil, güvenli ve düzenlenmiş veri üzerinde çalışıldığının güvenini verirken, her profilden kullanıcıya da kendi görsel ekranlarını, kokpitlerini ve raporlarını oluşturma imkanı verin.