BI-Landing-Page-Banner
Konuşmacılar

Değişimin Hızını Yakalayın! 

 

Dijital ekonomide gerçek zamanlı çeviklik esastır. Kurumunuz hızlı hareket ediyor ve her kuruş her geçen gün önemli bir hal alıyor. Sizin de en son verileri kullanarak olaylar ortaya çıktıkça, onların önüne geçebilmek için çevikliğe ihtiyacınız var. Bu sıçramayı yapmak için, çalışanlarınızın ve sistemlerinizin sürekli güncel, gerçek zamanlı bilgilerle donatılması ve en önemli anda bilgilendirilmiş eylemi tetikleme becerisine sahip olması gerekir. Bu da size yeniliği artırmak ve rekabet gücünüzü keskinleştirmek için muazzam bir fırsat yaratır. Ancak bunu geleneksel iş zekâsının sınırlayıcı yapısı ile yapamazsınız.

 

Verileriniz bu kadar hızlı hareket ederken siz geçmişte kalmayın. Qlik’in yeni “Active Intelligence” vizyonu ile iş zekâsı için yeni bir dönemi temsil ettiğine inanıyoruz. Anı yakalamanıza yardımcı olacak ve daha güçlü kararlar alabilmenize olanak sağlayacak yeni nesil teknolojilerimiz ile tanışmak üzere 25 Mayıs 2022 tarihinde Four Seasons Hotel İstanbul’da gerçekleştireceğimiz “Dijital Çağda Veri Odaklı Yönetişim” etkinliğimize sizi davet ediyoruz.

 

Neden katılmalısınız;

 

 • Müşteri sunumlarında, müşterilerimizin dijitalleşmeye nasıl geçtikleri, sahip oldukları deneyimlerden dersler çıkarabilir,
 • BT liderleri ve iş birimleri; artırılmış zekâ, makine öğrenimi, DataOps, Hibrit Bulut (Hybrid Cloud) ve hizmet olarak veri yeterliliği gibi yenilikçi kavram ve teknolojilerin arkasında yatan kavramları ve şirketinizin bundan nasıl faydalanabileceğiniz konusunda bilgiler bulabilir,
 • Veri ve analiz uzmanları, tüm çalışanların nitelikleri ve bilgilerine bakılmaksızın verilerinizin potansiyelinden tam olarak yararlanabileceği entegrasyon ve analizin temelini atmak için Qlik ve uçtan uca çözümümüzü nasıl kullanacakları öğrenebilir,
 • Active Intelligence için oluşturulmuş bulut platformuyla verilerinizi ve analizlerinizi gerçek zamanlı, yapay zekâya ve iş birliğine dayalı, eyleme dönüştürülebilir hale nasıl getirebileceğinizi keşfedebilirsiniz.

 

 

Güne bizimle başlayın, sektörün önde gelenleri ile veri analizindeki son gelişmeleri takip etme fırsatı yakalayın ve diğer şirketlerin analitik konusunda en iyi uygulamalarını onların ağzından dinleyin. Etkinliğimize katılmak için hemen ücretsiz kayıt olun.

Şimdi Kayıt Olun!  BI Technology gizliliğinizi korumayı ve gizliliğinize saygı duymayı taahhüt eder ve kişisel bilgilerinizi yalnızca hesabınızı yönetmek ve bizden talep ettiğiniz ürün ve hizmetleri sağlamakta kullanır. Zaman zaman, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve ilginizi çekebilecek diğer içerikler hakkında sizinle iletişime geçmek isteyebiliriz. Bu amaçla sizinle iletişime geçmemize izin veriyorsanız sizinle nasıl iletişime geçmemizi istediğinizi belirtmek için lütfen aşağıyı işaretleyin:

  AJANDA

  09:30-10:30 – Kayıt ve Kahvaltı

  10:30-10:40 – Açılış Konuşması

        Ömer Çıtak – BI Technology, Genel Müdür

  10:40-11:00 – Qlik & BI Technology Keynote

       Tuna Yemişci – Qlik, Doğu Avurpa, Türkiye, İsrail Bölge Direktörü

  11:00-11:20 – VakıfBank Müşteri Başarı Öyküsü

  Murat Turgut – VakıfBank, Başkan

  11:20-11:40 – Kahve Arası

  11:40-12:00 – İş Bankası Müşteri Başarı Öyküsü

  Tuğrul Nakiboğlu, İş Bankası, Analitik Araçlar Yönetimi Ekip Yöneticisi

  12:00-12:20 – Türk Telekom Müşteri Başarı Öyküsü

  Yeliz Ağca, Türk Telekom, Analitik Platformlar ve Yapay Zeka Uygulama Geliştirme Müdürü

  12:20-13:30 – Öğle Yemeği

  13:30-13:50 – Arçelik Müşteri Başarı Öyküsü

  Salih Arslan- Arçelik, Veri Analitiği Yöneticisi

  13:50-14:50 – İş Zekasının yeni çağı Active Intelligence™ platformu ile tanışın!

  Burak Ergül – BI Technology, VP of Presales
  Önder Altınbilek – BI Technology, VP of Customer Success

  14:50-15:10 –  Kahve Molası

  15:10-15:40 – BI Technology Danışmanlık Sunumu

  Pınar Yavuz – BI Technology, Uygulama Danışmanı

  15:40-16:00 – Q&A – Kapanış

  **Pandemi önlemleri nedeniyle kontenjanımız sınırlıdır, hemen kayıt olmayı unutmayınız!